Chcesz postawić na rozwój swojego dziecka? Zapisz się na obóz językowy i łącz przyjemne z pożytecznym.

Rozwój i nauka to ważne kwestie w życiu Twojego dziecka. Wiemy także jak ważne jest wsparcie i pomoc rodziców, które można zapewnić poprzez organizację korepetycji, czy też wysłanie dziecka na obóz tematyczny. Chcesz, żeby twój podopieczny uczył się języków lub pogłębiał wiedzę na ten temat? Zapisz je na obóz językowy!

Połączenie wakacji z nauką? To jak najbardziej możliwe. Dzisiejsza oferta takich wyjazdów jest naprawdę bogata. Znajomość języków obcych jest teraz umiejętnością bardzo pożądaną, a jeśli jest ona kształtowana już od najmłodszych lat, to tym lepiej. Umysł w tym czasie najbardziej chłonie wiedzę i ją przyswaja.

W przyszłości, kiedy to przyjdzie czas na znalezienie pracy dla wielu pracodawców znajomość języków to jeden z ważniejszych wymogów.

Jeśli więc chcesz inwestować w przyszłość swojego dziecka – wysłanie go na obóz językowy w otoczeniu natury będzie bardzo dobrym pomysłem.

Co możesz zyskać znając języki obce? Umożliwia to podróżowanie po zakątkach świata i korzystanie z uroków wycieczek zagranicznych. Taka umiejętność pozwala również na swobodne rozmowy i poznawanie wielu osób z innych krajów.

W czasie wielu zajęć podczas obozu młodzież nie tylko podszkoli się w językach, ale również fajnie i ciekawie spędzi czas z rówieśnikami.

Podczas takich językowych wakacji młodzież uczy się języka w czasie praktycznych gier, zabaw oraz zajęć z nauczycielami. Odbywa się to w zupełnie inny sposób, niż na standardowej lekcji w szkole.

Taki językowy kurs przyda się na studiach, w szkole, podczas wakacji, w życiu prywatnym, czy też w pracy zawodowej.

Obóz językowy w Borach Tucholskich to coś zupełnie nowego – spróbuj już teraz a na pewno się nie zawiedziesz.

Zapisz swoje dziecko na obóz językowy już teraz, a zyskasz 25% zniżkę!

KLIKNIJ W LINK, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ JĘZYKOWY