TE  ARGUMENTY PRZEMAWIAJĄ ZA TYM, ŻE TWOJE DZIECKO PRZEŻYJE U NAS WSPANIAŁE WAKACJE:

  1. Obcowanie z dziką przyrodą Borów Tucholskich

Spacer po lesie, wsłuchiwanie się w śpiew ptaków i oddychanie świeżym, leśnym powietrzem to wymarzony sposób na wyrwanie się z wielkiego, zatłoczonego miasta.

  1. Wypoczynek w otoczeniu jezior oraz lasów.

To bardzo aktywna forma wypoczynku w leśnym gąszczu Borów Tucholskich  u brzegu Zalewu Koronowskiego, który obecnie jest uznawany za najbardziej atrakcyjny rekreacyjnie akwen na południowym skraju polskich pojezierzy, w centrum między  krainami Mazur i Pojezierza Pomorskiego.

  1. Dzięki wakacjom u nas dzieci poznają różne gatunki grzybów, ptaków oraz innych zwierząt.

Oprócz malowniczych widoków można natrafić na prawdziwe klejnoty naszej borowiackiej przyrody np. na zimorodka, który ze względu na swoje wyjątkowe ubarwienie stanowi niewątpliwą ozdobę naszych borów. Bory Tucholskie to kraina zimorodka. Występuje tu także orlik biały, całymi stadami spotkamy żurawie, łabędzie oraz wiele gatunków kaczek. Nie sposób tu nie wspomnieć również o zwierzętach zamieszkujących nasze tereny. Do nich niewątpliwie należą zając, lis, sarna, jeleń, dzik, bóbr i borsuk.

  1. Nauczy się samodzielności i pracy w zespole

Podczas obozów organizowanym przez nas dziecko nauczy się samodzielności oraz pracy w zespole. Szereg zadań wykonywanych podczas zajęć programowych to praca zespołowa.

  1. U nas jak w rodzinie – „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”.

Jednym z najważniejszych atutów naszych obozów jest to, że panuje tu rodzinna atmosfera, której nie znajdziecie w innych komercyjnych firmach. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie każde dziecko jest dla nas najważniejsze.

  1. Nabierze pozytywnej energii do działania.

Niesamowite krajobrazy i piękno przyrody Borów Tucholskich sprzyjają spacerom i wycieczkom. Odpoczynek na świeżym powietrzu sprawi, że organizm odżyje i nabierze energii do podejmowania kolejnych życiowych wyzwań.

  1. Atrakcyjny program obozu pozwoli mu na przeżycie niesamowitych przygód.

Godziny spędzone w otoczeniu lasu i zalewu pozwolą na wspomnienia, które zostaną w pamięci na długo. To doskonały sposób na spędzenie wakacji dla młodzieży żądnych przygód oraz lubiących podejmowanie  trudnych wyzwań.

  1. Profesjonalna opieka

Twoje dziecko będzie pod opieką wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Naszym największym atutem jest zaangażowana kadra, której wspólną pasją jest praca z młodzieżą. Posiadają oni konieczne uprawniania i z pełnym zaangażowaniem zapewniają bezpieczeństwo uczestnikom obozu.

  1. Doświadczenie

W branży turystycznej działamy od ponad 10 lat. Nieustannie staramy się rozwijać i udoskonalając nasze działania. Posiadamy wszelkie pozwolenia na działalność z obwarowaniami prawnym.

Zaufaj nam – Twoje dziecko przeżyje wspaniałe wakacje i będzie pod dobrą opieką!!!