Impreza firmowa w otoczeniu natury

Organizacja imprezy firmowej to dobry sposób na zintegrowanie się pracowników danej firmy.  Wbrew pozorom to nie taka prosta sprawa. Wybór sali, muzyki i wysłanie zaproszeń to najmniejszy problem. Tego typu spotkanie organizuje się po to by stworzyć mocny zespół, który będzie sobie pomagał, ale tez dlatego by zwiększyć identyfikacje z firmą.

Istnieje wiele możliwości organizacji takiej imprezy. Możemy zorganizować ją w pubie, czy też restauracji. Ciekawym i stosunkowo nowym rozwiązaniem, które może zintegrować jest wybranie się do Escape Roomu. Jest to pokój tematyczny z którego trzeba się wydostać poprzez rozwiązywanie różnego typu zagadek. To ciekawy i inny sposób, który trochę wymusza działanie w grupie.

Z kolei jeśli zupełnie chcemy oderwać się od tematów związanych z pracą dobrym wyjściem będzie zorganizowanie wyjazdu firmowego. Wyjazd na przykład do ośrodka wypoczynkowego na weekend z dala od miasta i zgiełku. Jednym z takich ośrodków jest Stanica Wodna „Albatros” w Sokole Kuźnicy w Borach Tucholskich. Przepiękne lasy, jeziora, czyste i świeże powietrze sprzyjają odprężeniu i dobrej zabawie. W otoczeniu natury również można sie bardzo fajnie zintegrować. Poprzez paintball, spędzenie wieczoru przy ognisku, przez spływ kajakowy, czy też wspólną wycieczkę rowerową.

Brakuje pomysłu na organizację firmowej integracji? Zapraszamy w Bory Tucholskie! Tutaj każdy doświadczy specyficznej atmosfery.