Jeśli taniec to Twój żywioł… wybierz obóz line dance z elementami zumby.

Chcesz zagwarantować sobie dobry humor i samopoczucie? Wystarczy tylko trochę się poruszać, a doskonałym na to rozwiązaniem może być taniec. Rytmiczna muzyka w rytm której można się poruszać pozwala na zapomnienie chociaż na pewien moment o naszych troskach i problemach. Taniec to również dobry spalacz kalorii.

Jeśli chcesz wysłać swoją pociechę na ciekawe wakacje to dobrym wyborem może okazać się obóz line dance z elementami zumby. Twoje dziecko nie może usiedzieć na miejscu? Taki obóz to doskonały sposób by zaspokoić potrzeby Twojej pociechy.

Na obozie tanecznym nie zabraknie wielu zajęć dotyczących tańca nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Dynamiczne kroki, muzyka porywająca do tańca i dobre humory uczestników dadzą połączenie wręcz wybuchowe. Tańcząc dzieci spalą mnóstwo kalorii, ale również świetnie spędzą czas.

W czasach, gdzie rządzą wszelkiego typu elektroniczne sprzęty i Internet, taki wakacje w oderwaniu się od elektroniki będą świetną sprawą. Młodzież będzie mogła odpocząć, zrelaksować się i zobaczyć, że bez smartfona, czy komputera równie świetnie można się bawić. Kto wie, czy nawet takie aktywne rozrywki nie są lepsze od biernego spędzania czasu przed ekranem.

Jeśli chcesz by Twoje dziecko spędziło w tym roku wakacje w zupełnie odmienny sposób wyślij je na obóz taneczny w Bory Tucholskie. Te przepiękne leśne tereny tworzą niesamowity klimat i są idealnym miejscem na spędzanie tam swojego wolnego czasu w naprawdę różnorodny sposób.

Podczas turnusu obozowego nie zabraknie wielu ciekawych atrakcji – zwiedzanie pobliskich miejscowości, zajęcia taneczne, podchody w lesie, rozgrywki zespołowe, poznawanie lasu i również integracyjne ognisko.

Wśród oferty obozowej każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do zapisów – już teraz czekają na Państwa promocyjne ceny.