21 thoughts on “Księga gości

 1. Nie ma już wiele takich miejsc w Polsce, gdzie można odpocząć w rodzinnej atmosferze stwarzanej przez Hanię i Piotra – prowadzących Stannicę, a jednocześnie być tak blisko z naturą. Polecam je szczerze, chociaż dla własnej przyjemności, wolałbym żeby nie zjeżdżały tam dzikie tłumy i to szczególne miejsce zchowało swój kameralny charakter.

 2. Wrócimy tutaj bez cienia wątpliwości kto przyjedzie do ALBATROSA, temu stres szybko się ulotni. Przemiła obsługa i rodzinna atmosfera. Dziękujemy za mile spędzony z Wami czas. – Anna z rodzina

 3. Cudowne miejsce,cisza ,spokój,bardzo rodzinnie i miło,kto pojedzie pierwszy raz na pewno będzie chciał wracać co rok.Pozdrawiamy i na pewno zawitamy latem

 4. Chcę bardzo serdecznie podziękować za super zabawę jaką przygotowaliście dla dzieciaków podczas obozu survivalowego. Syn Franek wrócił pełen wrażeń i już nie może doczekać się przyszłego roku. Zdjęcia rewelacyjne. Kadra przemiła, jedzenie superowe, a do tego wspaniały aktywny wypoczynek w Borach Tucholskich to wymarzone wakacje dla mojego dziecka. Do tego jeszcze świetna organizacja. Cóż więcej trzeba. Do zobaczenia za rok.

 5. Wysłaliśmy w tym roku dzieci po raz pierwszy na obóz. Muszę przyznać, że wróciły bardzo zachwyceni zajęciami, jedzeniem i miejscem, szczególnie syn. Oczywiście pierwsze pytanie jakie nam zadały to, czy w przyszłym roku pojadą znowu? Myślę, że więcej komentarzy nie potrzeba. Wakacje połączone z nauką radzenia sobie w trudnych sytuacja to super przygoda dla naszych dzieci.
  Osobiście uważam, że obóz był rewelacyjnie zorganizowany. Do zobaczenia za rok.

 6. Syn pod ogromnym wrażeniem swoich niezapomnianych wakacji. Buzia mu się nie zamyka, opowiada i opowiada. Właśnie oglądamy zdjęcia, bardzo dziękuję!!!

 7. Niedawno wróciłem z obozu ze Stanicy Wodnej PTTK ALBATROS! Było tam fantastycznie! Super atrakcje, aktywny wypoczynek i rewelacyjne jedzenie – domowe jak u babci Bożenki 🙂 Z wielką chęcią wrócę tu jeszcze nieraz! Bardzo chciałem podziękować wszystkim opiekunom, którzy z nami wytrzymali oraz pozdrowić – kochaną panią Olę! Mam nadzieję, że za rok znów się wszyscy widzimy!

 8. Miejsce magiczne… niepowtarzalny wieczorny widok zachodzącego słońca nad ujściem Krówki…przyciąga mnie od ponad 45lat… Tutaj słyszałem pierwszy raz przy ognisku ”o rycerzach spod kresowych stanic”. Tu w pierwszych dniach września ’39, opór stawali „obrońcy naszych Polskich Granic”. W tym miejscu
  gdy „wiatr szumi, wieje a (sosnowy) szumi las”…magia nabiera realnego wymiaru, jest na wyciągnięcie ręki, budzą się wspomnienia a w lesie jego dobre duchy… dotknij Magii!

 9. Szczerze chciałabym polecić Państwu obozy letnie organizowane przez Art Max Hannę Karolewską. Mój Syn mac 12 lat, był w tym roku na obozie survivalowym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obóz jest świetnie zorganizowany, dzień jest wypełniony od świtu do nocy bardzo ciekawymi i różnorodnymi zajęciami. Nocne podchody stały się dla mojego syna najwspanialszym przeżyciem. Ciągle wspomina minione wakacje i zmusza mnie do potwierdzenia, że w przyszłym roku również będzie uczestnikiem obozu survivalowego. Bardzo dziękuję organizatorom.

 10. Chciałabym bardzo podziękować za naprawdę udany obóz. Ciekawe zajęcia i kompetentna, odpowiedzialna kadra sprawiła, że mój syn Filip wrócił wypoczęty i zadowolony. Już podczas obozu umówił się z kolegami, że wrócą tu w przyszłym roku. Wielki szacunek dla organizatorów tych obozów letnich.

 11. Pani Haniu, nie odbierałam Lenki osobiście, także chciałam bardzo podziękować. Lenka była zachwycona obozem tanecznym. Świetnie się bawiła. Także dziękuję, proszę też podziękować opiekunom Pani Wiolecie i Panu Romanowi. Zdjęcia śliczne. Pozdrawiam ciepło i życzę powodzenia.

 12. Obóz w którym uczestniczył nasz syn był pełen pozytywnych wrażeń, jesteśmy z niego dumni gdy oglądamy z nim zdjęcia. Bardzo ciekawy program, oprócz podstawowego survivalowego, poznawanie lasu z leśnikiem, nocne podchody, zwiedzanie Akweduktu w Fojutowie, Muzeum Borów Tucholskich i zajęcia w Wiosce Górniczej w Pile sprawił, że nasz syn nie myśli o przyszłych wakacjach gdzie indziej i z kim innym jak tylko z Wami w Borach Tucholskich, wśród lasu i Zalewu Koronowskiego. Fantastyczne wakacje!

 13. Mój syn przeżył tu wymarzone wakacje. Zapisałam go na obóz letni survivalowy. Syn wrócił bardzo szczęśliwy, niesamowite miejsce, ciekawe zajęcia i super opieka. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością będzie uczestnikiem kolejnych obozów tu organizowanych.

 14. Witam, chciałabym podziękować za wspaniałe, wymarzone wakacje u Was, na których miał przyjemność być nasz syn – Jacek. Obóz survivalowy w Borach Tucholskich, to niebywała atrakcja dla młodzieży. Wrócił super zadowolony, już planuje wyjazd w następnym roku. Atmosfera fantastyczna, jedzenie pyszne, kadra super, no i extra towarzystwo rówieśników-ale akurat na to ostatnie nie macie Państwo wpływu. Dziękujemy. Pozdrawiam.

 15. Obóz w SW PTTK Albatros to był najlepszy obóz na którym dotychczas byłem. Nie spodziewałem się aż takiej integracji a zwłaszcza z P. Wioletą i P. Romanem, byli niesamowici z nimi była największa zabawa. Najlepsze oczywiście były wyprawy do lasu, zdobywanie promu i nocne podchody – rewelacyjne przeżycie. Nigdy nie zapomnę takiego obozu. Za rok na pewno tu jestem, aktywny wypoczynek to jest to co uwielbiam.

 16. Jak obóz letni to tylko w Borach Tucholskich w Stanicy Wodnej PTTK ALBATROS. Bardzo miła, rodzinna atmosfera. Moja córka była uczestniczką obozu tanecznego. Zakochała się w Borach Tucholskich i już zapisałam ją na obóz fotograficzny w przyszłym roku. Wiem, że jest tu pod dobrą opieką, ponieważ organizatorzy dbają o dzieci jak o własne. Gorąco polecam innym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *