Majówka w otoczeniu dzikiej przyrody w Borach Tucholskich

Już niebawem nadejdą cieplejsze dni, a co za tym idzie przyjdzie czas na planowanie wyjazdów plenerowych. Wiosna już coraz bliżej, a więc już czas by powoli zacząć zastanawiać się co będziemy robić w pierwszy weekend maja.

Pomysłów na spędzenie majówkowego wypoczynku jest wiele. To jaki z nich wybierzemy zależy od naszych indywidualnych upodobań i zainteresowań. Dobrym pomysłem może okazać się wyjazd w plener oraz obcowanie z dziką naturą. Wynajęcie domku ze znajomymi w otoczeniu lasów i jezior może być dla wielu z nas wymarzonym rodzajem wypoczynku.

Spacer po lesie, wsłuchiwanie się w śpiew ptaków i oddychanie świeżym, leśnym powietrzem to wymarzony sposób na wyrwanie się z wielkiego, zatłoczonego miasta.

Miłośnicy aktywnego wypoczynku również odnajdą się w takim otoczeniu. Mogą oni wybrać się na przejażdżkę rowerową, spływ kajakowy, czy też mogą pobiegać leśnymi trasami.

By móc jeszcze bardziej zbliżyć się do natury wybierz się na grzybobranie. Bory Tucholskie słyną z różnego rodzaju grzybów oraz owoców leśnych.

Weekend w leśnych okolicznościach pozwoli Ci wyrwać się z miejskiego gwaru i zregenerować całkowicie swoje ciało i umysł.

Wieczory spędzane przy ognisku, pieczenie kiełbasek i gwieździste niebo to niesamowite połączenie.

Na terenie stanicy znajdziesz tawernę, gdzie zjesz smaczne posiłki. Możesz też skorzystać z oferty wypożyczalni sprzętu pływającego oraz placu zabaw.

Jeśli pragniesz poczuć ten cudowny klimat i całkowicie się zresetować zajrzyj do Stanicy Wodnej „ALBATROS” w Sokole Kuźnicy. Spędzisz tam z pewnością miły i niezapomniany weekend.