Niezapomniane wakacyjne przeżycia, tylko w Sokole Kuźnicy!

Jesteś rządny przygód? Chcesz przeżyć niezwykłe wakacje? Zaplanuj wypoczynek w pięknych okolicznościach lasów i jezior. Sokole Kuźnica to urokliwy, cichy i spokojny zakątek w którym możesz spędzić swoje wczasy. Zalew Koronowski oraz inne uroki Borów sprzyjają zaplanowaniu swojej wielkiej przygody.

Atrakcje znajdujące się w planie obozu zapewniają szereg wielu aktywności. Obóz przygodowy gwarantuje elementy surviwalu oraz szkoły przetrwania, a także gry terenowe oraz zwiedzanie wielu zakątków Borów Tucholskich.

Przygoda wiąże się z korzystaniem z wielu różnych aktywności w postaci paintballa, zawodów strzeleckich, rejsu statkiem, nocnych podchodów w lesie oraz wielu, wielu innych.

Planując wakacje w formie obozu przygodowego w Sokole Kuźnicy możesz być pewien, że na długo je zapamiętasz. Dużo ruchu w ciągu dnia, a wieczory spędzane przy ognisku, czy grając w tenisa stołowego pozwolą na integrację oraz odpoczynek po intensywnym dniu,.

Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zapisz się na obóz!

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym planem obozu i wszelkimi przydatnymi informacjami na stronie: http://sokole-kuznica.pl/oboz-przygodowy/