Nowy ośrodek wypoczynkowy Ostoja w Zamrzenicy – idealne miejsce na obozy letnie!

Miło nam jest poinformować Państwa, że od tej pory mamy do dyspozycji drugi ośrodek wypoczynkowy Ostoja w Zamrzenicy. Przeznaczony on jest głównie na organizację obozów wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży. Ośrodek ten również mieści się nad Zalewem Koronowskim i oddalony jest 6 km od stanicy Wodnej w Sokole Kuźnicy.

Zachęcamy do zapisywania swoich pociech na obóz letni, który będzie miał miejsce właśnie w nowym ośrodku. Do wyboru mamy w tym roku: obóz survivalowo – paintballowy, obóz fotograficzny, obóz językowy oraz obóz line dance z elementami zumby. Zapewniamy, że program każdego z obozów jest bardzo bogaty w atrakcje dla młodzieży. Obóz w Borach Tucholskich to doskonałe miejsce na spędzenie wyjątkowych wakacji w otoczeniu pięknych krajobrazów, wielu atrakcji oraz w wyjątkowym klimacie, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.

Ośrodek wypoczynkowy Ostoja w Zamrzenicy to kolejne ciekawe miejsce na terenie Borów, które daje możliwość spędzenia czasu w wyjątkowy sposób. To miejsce daje szereg możliwości oraz mnóstwo ciekawych aktywności, które sprawią że dzieci nie zaznają nudy.

Właśnie teraz skorzystaj z ciekawej promocji dla rodzeństwa. Jeśli jest Was czworo to płacicie za trzy miejsca, a jeśli jest Was troje to płacicie tylko za 2 i 1/2 miejsca .