Obóz fotograficzny – Bory w obiektywie

Piękne chwile i piękne krajobrazy warto jest uchwycić w obiektywie aparatu, by móc potem oglądać je i wspominać. Każdy z nas chce zachowywać te najważniejsze dla nas momenty w formie zdjęć. Warto jest jednak fotografować spotykane przez nas ciekawe zjawiska, miejsca i inne rzeczy. Są osoby dla których aparat i obiektyw to ich pasja. Specjalnie dla takich osób są tworzone obozy fotograficzne podczas których mogą oni szlifować swoje umiejętności, ale też dowiadywać się wielu nowych rzeczy.

Bory Tucholskie charakteryzują się pięknymi krajobrazami wraz z lasami i jeziorami w tle. To idealne tereny, by móc rozwijać swoje umiejętności fotograficzne. Na warsztatach fotograficznych w Borach uczestnicy biorą udział w zajęciach stacjonarnych jak i oczywiście plenerowych. Uczestnicy dostaną również wiele porad i wskazówek by móc poprawnie wykonywać zdjęcia.

Prócz zajęć związanych z fotografią nie zabraknie też wielu ciekawych atrakcji. Wśród nich znajdują się: poznawanie lasu wraz z leśnikiem, nocne podchody, zwiedzanie Akweduktu w Fojutowie, Muzeum Borów Tucholskich, Wioski Górniczej w Pile oraz Rezerwatu „Cisy Staropolskie„.

Udział w takim obozie da nie tylko wiele nowych fotografii do kolekcji, ale również wzbogaci uczestnika w nowe doświadczenia, umiejętności oraz inspiracje, ale też nowe znajomości, czy przyjaźnie.

Jeśli fotografowanie to twoje hobby, zapisz się na obóz fotograficzny. Dzięki niemu będziesz mógł dalej rozwijać swoją pasję.