Obóz fotograficzny dla Twojego dziecka – pozwól mu rozwijać jego pasje!

Jeśli Twoje dziecko posiada jakieś ważne dla niego pasje lub hobby to warto pomóc mu je rozwijać. Taką pomocą mogą być tematyczne wyjazdy, które dzięki swojemu interesującemu programowi i wielu zajęciom mogą jeszcze bardziej rozwijać pasje Twojego dziecka. Zapisz je na obóz tematyczny już teraz.

Jednym z takich hobby jest fotografia. Twoje dziecko lubi robić zdjęcia, interesują się techniką wykonywania zdjęć oraz aparatami? Ciekawym pomysłem dla niego będzie wakacyjny wyjazd na obóz fotograficzny w ciekawym otoczeniu.

Wielu z nas zachowuje najważniejsze w życiu momenty w formie zdjęć. Są również i takie osoby dla których obiektyw i aparat to ich pasja. Takie osoby fotografują nie tylko ludzi i wydarzenia, ale ciekawe krajobrazy oraz zjawiska atmosferyczne.

Jeśli Twoje dziecko należy właśnie do pasjonatów fotografii to koniecznie zapisz je na obóz fotograficzny w Bory Tucholskie. Te tereny mogą stanowić doskonały materiał ćwiczeniowy ze względu na swoje ukształtowanie oraz przepiękne krajobrazy. Program warsztatów fotograficznych pozwala na rozwijanie swoich umiejętności fotograficznych dzięki zajęciom stacjonarnym oraz plenerowym.

Uczestnicy obozu otrzymają pakiet wielu przydatnych porad i wskazówek ważnych w fotografii, dowiedzą się oni również jakie możliwości stwarza aparat fotograficzny oraz poznają wszystkie niezbędne możliwości techniczne bez których nie możliwe jest wykonanie dobrego zdjęcia.

Oprócz wielu zajęć związanych z fotografią nie zabraknie wielu wycieczek, oraz aktywności grupowych.

Uczestnik obozu fotograficznego zdobędzie nie tylko mnóstwo nowych zdjęć do kolekcji, ale też nabędzie doświadczenia, umiejętności oraz wiele inspiracji do dalszego rozwijania pasji.

Jeśli dla Twojego dziecka fotografia jest pasją to wybierz dla niego obóz fotograficzny w malowniczych Borach Tucholskich. Zarezerwuj miejsce już teraz, a zyskasz 25% zniżkę!

 

KLIKNIJ W LINK, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA OBÓZ FOTOGRAFICZNY