Obóz survivalovo – paintballowy – Zapisz na wakacje swoje dziecko już teraz! Czeka na Ciebie aż 25% zniżki!

Już teraz pomyśl o wakacjach dla siebie, ale też dla swojej pociechy. Jeśli zaplanujesz urlop wcześniej skorzystasz z atrakcyjnych ofert cenowych oraz będziesz miał czas, by odpowiednio zaplanować swój wyjazd. Chciałbyś wysłać swoje dziecko na ciekawe i pełne przygód wakacje? Pomyśl nad opcją obozów wypoczynkowych. Do wyboru masz naprawdę sporo rodzajów obozów,  na które możesz wysłać swoje dziecko.

Jedną z możliwości wyjazdu dla Twojej pociechy jest obóz survivalovo – paintballowy. To świetna okazja na nauczenie się wielu przydatnych w życiu rzeczy. W programie obozu mamy wiele zajęć uczących jak radzić sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jak używać najbardziej przydatnych narzędzi, które w niektórych sytuacjach mogą nawet uratować życie, jak rozbić obóz by móc przenocować, a także bardzo ważna umiejętność jaką jest rozpalanie ognia i jego podtrzymanie.

Na pewno słyszałeś o szkole przetrwania w wydaniu Bear Grylls’a. Przygotował on poradnik szkoły przetrwania, w którym opisuje wszystkie najistotniejsze jej zagadnienia. Jeśli Twoje dziecko fascynuje dzika przyroda, walka o przetrwanie, zawody grupowe oraz ma ono w sobie coś z odkrywcy, czy podróżnika to obóz survivalowo-paintballowy w Borach Tucholskich jest stworzony właśnie dla niego.

Dzięki ofercie obozu survivalowego Twoja pociecha może poczuć się niczym Bear Grylls próbujący przeżyć w trudnych warunkach. Nie czekaj do wakacji, zapisz swoje dziecko na obóz już teraz. Dzięki temu zyskasz, bo teraz na wszystkie obozy w Borach zapłacisz 25 % taniej.

 

ZAPISZ SIĘ NA OBÓZ, JUŻ DZISIAJ KLIKAJĄC W LINK!!!