Miejsce:  Stanica Wodna PTTK ALBATROS Sokole-Kuźnica,

woj. kujawsko-pomorskie, 

  1.  Gmina Lubiewo

ORGANIZATOR:  Art Max Hanna Karolewska

Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę i poczuć się przez chwilę jak prawdziwy twardziel? To właśnie taki survivalowy obóz jest stworzony dla Ciebie! Odrobina adrenaliny, zapach palonego ogniska w otoczeniu lasu – takie właśnie okoliczności czekają na Ciebie.

        TERMINY:                               CENA:

1 – dniowy obóz (1 nocleg)                  90 zł

2 – dniowy obóz (2 noclegi)               170 zł

3 – dniowy obóz (3 noclegi)               250 zł

Bezpłatny pobyt jednego wychowawcy na każde 15 uczniów.

ZAKWATEROWANIE:

Noclegi w namiotach 10-osobowych, wyposażonych w wojskowe składane łóżka. Pole namiotowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny.

Do dyspozycji uczestników obozu : Tawerna (bar) z telewizorem, jadalnia, tenis stołowy, pole do siatkówki, miejsce na ognisko, grill, sprzęt wodny (kajaki, łódki, rowery wodne)

CENA ZAWIERA:

Zakwaterowanie – noclegi, wyżywienie 4 x dziennie (śniadanie, obiad, drożdżówka lub owoc, kolacja), bardzo aktywny program, opiekę doświadczonej kadry – wykwalifikowanych instruktorów survivalu, leśników, opiekę medyczną: pomoc medyczna na obiekcie, dowóz do szpitala + lekarz na telefon,  ubezpieczenie NNW.

CENA NIE ZAWIERA DOJAZDU.

Program obozu:

Proponujemy do wyboru poszczególne zajęcia podczas obozu:

– ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbaski, dyskoteka, pasowanie na survivalowca,

– poznajemy las – spotkanie z leśnikiem, ścieżka edukacyjnej „Nad Zamrzonką”,

– poznanie tajemnic związanych z survivalem, nauka  radzenia sobie w trudnych warunkach, nieprzewidzianych sytuacjach, nauka rozpalania  ogniska,  budowa szałasu, sposoby maskowania, budowa łuku, orientacja w terenie  na podstawie kompasu,

– nauka musztry wojskowej, poranna zaprawa wojskowa – codzienny zestaw ćwiczeń fizycznych, dopasowany do poziomu sprawności każdego uczestnika,

–  nocne podchody w lesie, przeprawa promowa,  pontonowa  i na dętkach,

–  ścieżka dydaktyczna i gry terenowe w Wiosce Górniczej w Pile,

– zasady udzielania  pomocy przedmedycznej – minikurs pierwszej pomocy, zasady   postępowania w nagłych przypadkach.

Nagrody rzeczowe, dyplomy, każdy uczestnik wyjeżdża z pamiątkowym upominkiem !!!

Rejs statkiem wycieczkowym po Zalewie Koronowskim – za dodatkową opłatą 10 zł od uczestnika.

Istnieje możliwość wzbogacenia oferty o wioski tematyczne – Wioska Górnicza w Pile (zwiedzanie kopalni, ścieżka dydaktyczna i gry terenowe) i Wioska Chlebowa w Jania Góra (warsztaty pieczenia chleba, degustacja).

Każdy z uczestników obozu powinien posiadać:

Legitymację szkolną z numerem PESEL, śpiwór, latarkę z zapasem baterii, kompas,  kurtkę przeciwdeszczową, dresy, ciepłą i letnią odzież,  wygodne buty do pieszych wycieczek, nakrycie głowy,  mile widziana odzież moro.

WAŻNE: W przypadku jeśli dziecko przyjmuje leki, prosimy o zaopatrzenie uczestnika w te leki, a sposób ich dawkowania prosimy pisemnie przekazać wychowawcy  na miejscu zbiórki.