Piękna jesień w Borach – spędzaj czas aktywnie.

Astronomiczna jesień już za kilka dni się rozpocznie. Na tą chwilę za oknem dominuje słońce i nie zapowiada się na to by taka prawdziwa jesień miała już teraz nadejść. Jedynie wieczory nie są już tak ciepłe jak wcześniej. Jesień kojarzy się nam z deszczem, liśćmi spadającymi z drzew oraz specyficzną aurą. Jednak nie musi to nas ograniczać do tego, byśmy cały czas spędzali czas w domu. Jesienią lasy wyglądają równie pięknie jak latem, czy wiosną. Niektórzy nawet wolą tę porę roku za barwy jakie nadaje liściom.

Jako, że Bory Tucholskie to kraina lasów i jezior – to jesień przepięknie prezentuje się na tym terenie. Poza tym ta pora roku nie jest inna od pozostałych pod względem aktywności. Jesienią również można jeździć na rowerze, biegać, spacerować, chodzić na grzyby, czy też robić wiele innych czynności. Wykonywanie ich jesienią różni sie tylko tym, że mamy po prostu na sobie cieplejsze ubrania.

Ta specyficzna jesienna aura może nadać tym aktywność zupełnie nowego wymiaru i stać się czymś naprawdę wyjątkowym.

Bardzo zachęcamy do obcowania z leśną naturą przez cały rok, gdyż może to nam dać wiele ciekawych doznań, wspomnień oraz radości. Spadające z drzew liście, barwy żółto – bordowo-czerwone tworzą naprawdę ciekawy krajobraz, który przepięknie można uchwycić na zdjęciach.