Podróże, adrenalina, ekstramalne warunki, czyli Bear Grylls w Sokole Kuźnica

Podróże, ekstremalne warunki, radzenie sobie w najtrudniejszych sytuacjach – właśnie z tego znany jest Bear Grylls. Jest on brytyjskim podróżnikiem, alpinistą oraz popularyzatorem sztuki przetrwania. Grylls prowadził program „Szkoła przetrwania” w którym pokazywał jak poradzić sobie w ekstremalnie trudnych warunkach.

Bear wydał kultowy poradnik dotyczący szkoły przetrwania. Dzięki niemu uda Ci się przeżyć w najdzikszych warunkach. A dlaczego? Bo dowiesz się jak używać narzędzi, które w niektórych sytuacjach mogą uratować życie. Ważne jest również umiejętność rozbicia obozu w terenie, dzięki czemu można spokojnie spędzić noc. Ważne jest również zdolność rozpalania i podtrzymania ognia, która pozwoli się ogrzać ale również przygotować jedzenie.

A jeszcze w kwestii jedzenia z poradnika dowiesz się jak odpowiednio przygotować, ugotować i przechowywać jedzenie. Istotną sprawą jest również umiejętność tropienie zwierzyny w celu zdobycia pokarmu. Na wypadek zyskania ran na skórze przyda się zdolność do opatrywania ran.t

Tych wszystkich spraw dowiesz się z książki Bear Grylls`a. Jeśli chcesz wybrać się na przygodę życia to nie czekaj ! Tylko zaopatrz się w poradnik, zdobywaj wiedzę i ruszaj w podróż. Na pewno zapamiętasz ją do końca życia.

Małą namiastkę survivalu możesz posmakować dzięki naszej ofercie obozu militarno – surviwalowego. Jeśli Twoje dziecko ma w sobie coś z odkrywcy, podróżnika, czy po prostu lubi dużo się ruszać – zapisz je do nas na obóz. Możemy zapewnić, że wróci z niego pełne wrażeń.