Przeżyj pełną wrażeń przygodę wakacyjną na obozie paintballowym

Chciałbyś spędzić wakacje na których nie zabraknie Ci wrażeń? Wybierz się na obóz paintballowy! Podczas takich wakacji nie są ważne wszelkie wygody. Gwieździste niebo oraz zapach dymu z ogniska pozwolą Ci zapomnieć o jakichkolwiek małych niedogodnościach. Zapach lasu oraz lekki dreszczyk adrenaliny zapewnią Ci niezapomniane wspomnienia.

Nocleg w namiotach, na polowych łóżkach zapewnią wczucie się w wojskowy klimat. Program obozu zapewnia wiele atrakcji, dzięki czemu nie będzie czasu na nudę. Podczas wyjazdu zapoznasz się z wszystkimi informacjami dotyczącymi paintballa, dowiesz się jak poradzić sobie w trudnych warunkach. Nauczysz się jak rozpalić ognisko, czy zbudować szałas by stworzyć sobie miejsce na nocleg. Ważne jest również orientowanie się w terenie, którego nauczysz się na podstawie kompasu.

Podczas wakacyjnego wyjazdu odbędziesz zajęcia z byłym komandosem, który zapozna Ciebie ze światem wojska. Każdy ranek będzie rozpoczynał się od zestawu ćwiczeń, który pozwoli dobrze rozpocząć dzień.

Na obozie paintballowym nie może zabraknąć również zajęć na poligonie z użyciem broni ASG. Paintball opiera się oczywiście na grze terenowej oraz strzelaniu kulkami wypełnionymi farbą. Rozgrywki zespołowe, czyli zawody strzeleckie z łuku oraz paintball zapewnią dreszczyk rywalizacji i adrenaliny, a to przede wszystkim chcą poczuć uczestnicy obozu.

Jeśli lubisz rywalizację, wieczory spędzane przy ognisku oraz pięknym rozgwieżdżonym niebie – przyjedź do Sokole Kuźnicy! Tam przeżyjesz swoje pełne wrażeń i przygód wakacje.