Spędź wakacje aktywnie – skorzystaj z wypożyczalni sprzętu wodnego

Wakacje można spędzać na wiele sposobów. Jedni wybierają totalne lenistwo i błogi odpoczynek, a drudzy wolą ten czas poświęcić na aktywny wypoczynek. Rodzajów aktywności, jakie można wykonywać latem jest sporo. Miłośnicy jednośladów pokonują kolejne kilometry na różnych trasach, biegacze biją kolejne rekordy, a inni lubią spędzać czas nad wodą. 

Spędzenie czasu w otoczeniu pięknych jezior i lasów to super sposób na kilka dni wolnego. Jeśli nie posiadamy własnego sprzętu, to nie ma problemu. W wielu ośrodkach jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego.

Taką możliwość oferuje również Stanica Wodna Albatros w Sokole Kuźnicy. W tym ośrodku istnieje wiele ciekawych ofert spędzania urlopu. Jedną z nich jest wypożyczalnia sprzętu w której można skorzystać z jachtu, kajaku 2-osobowego, łódki wiosłowej, łodzi z silnikiem elektrycznym bądź spalinowym, roweru turystycznego, wodnego, sprzętu do winserfingu, wędki oraz żaglówki.

Stanica oferuje również szereg innych usług z którymi zapoznać się można na stronie: http://sokole-kuznica.pl/cennik/.

Taki sposób rozrywki jest dobrą metodą na bezpośrednie obcowanie z naturą i jej urokami. To również idealne rozwiązanie na wakacje z całą swoją rodziną. Dzięki temu wspólnie spędzonemu czasowi nie tylko umacniamy nasze rodzinne relacje, ale również odpoczywamy od codziennych trosk i zmartwień.