Taniec jako sposób spędzania wolnego czasu.

Sposobów na spędzanie wolnego czasu jest mnóstwo, a to w jak spędzimy wolną chwilę zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych upodobań oraz chęci. Mamy możliwość obejrzenia ciekawego filmu, pogrania z rodziną w grę planszową, rozmowę z najbliższymi, czy też poleniuchowanie na kanapie. Wolną chwilę można spędzić w sposób aktywny. Niektórzy z nas potrzebują po całym dniu pracy wyładować się poprzez ruch. 

Jedną z form ruchu jest również taniec. Muzyka w życiu wielu osób odgrywa ważną rolę. Niektórzy tylko jej słuchają, inni tańczą przy ulubionej piosence podczas sprzątania, a jeszcze inni z energetyczną motywująca muzyką biegną przed siebie.

Sposobów na wyładowanie stresu i złych emocji jest wiele. Muzyka czy też taniec to doskonały właśnie na to sposób.

Dla niektórych muzyka to coś znacznie więcej. Dla pasjonatów, u których muzyka gości w sercu jest ona pasją, wyrażeniem siebie i tkwiących w sobie emocji. Mówi się bowiem, że taniec jest wyrażaniem emocji człowieka, tego co on czuje.

Istnieje wiele form i gatunków tańca i każdy może wybrać swój wymarzony i ulubiony gatunek. Dość popularną ostatnimi czasy formą aktywności fizycznej, która łączy taniec, muzykę oraz fitness jest zumba. To zajęcia podczas, których wykonuje się choreografie w grupie. W czasie zajęć zumby dominuje bardzo energiczna, rytmiczna muzyka, która wielu porywa do tańca. Pozwala ona na spalenie mnóstwa kalorii podczas świetnej zabawy.

Jeśli muzyka gra w Twoim sercu, a taniec jest Twoim hobby wybierz się na obóz line dance z elementami zumby w Bory Tucholskie.

Taki obóz pozwoli Ci na rozwijanie Twojej pasji, ale też przede wszystkim pozwoli Ci dobrze się bawić, nawiązać nowe znajomości i odpocząć od codzienności poddając się wirowi tańca.