Taniec – line dance oraz Zumba w Borach Tucholskich

Ruch to doskonały sposób na polepszenie swojego samopoczucia, zapomnienie o troskach dnia codziennego. Za to taniec to wyrażanie uczuć oraz emocji . Jednym z jego rodzajów jest Zumba –  to zastrzyk solidnej porcji pozytywnej energii. Line dance to forma tańca w którym połączone figury taneczne tworzą powtarzające się sekwencje tańca, wykonywane identycznie i w  tym samym czasie przez tancerzy tańczących w jednej lub kilku równoległych liniach.

Ciekawym i dość oryginalnym pomysłem na spędzenie wakacji jest obóz taneczny na którym poznać można wiele styli tanecznych. To gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz dla fanów tańca.

Zumba to jeden z najbardziej popularnych teraz gatunków tańca. To połączenie prostych kroków, dynamicznych ruchów oraz świetnej, energicznej muzyki. Zumba znana jest najbardziej z latynoamerykańskich rytmów, które porwą każdego. Poprzez świetną zabawę można nie tylko spalić masę kalorii, ale także skutecznie wymodelować sylwetkę.

Jeśli raz spróbuje się zumby, to będzie sie chciało więcej i więcej. Z takich tanecznych zajęć zawsze wychodzi się pełnym optymizmu i uśmiechu. To idealna forma rozrywki dla każdego od najmłodszych do tych starszych. Muzyka latino powoduje, że każdy od razu rwie się do tańca. Chociaż na początku nie będziesz znać kroków, nie martw się – instruktor jest po to aby Ciebie tych kroków nauczyć.

Takie obozy taneczne to doskonała okazja do integracji młodzieży i aktywnego spędzania wolnego czasu. To dobry wybór dla osób, które uwielbiają taniec i chcą się dobrze bawić. Niezależnie od tego, czy taniec to tylko hobby, czy też pasja poparta umiejętnościami – u nas ciekawie spędzisz czas. Będzie okazja do nauki nowych kroków, poprawić swoje umiejętności w bardzo przyjaznej, miłej atmosferze i w otoczeniu pięknej przyrody Borów Tucholskich. To również znakomita okazja do poznania nowych osób, o podobnych zainteresowaniach. Atrakcji z pewnością  nie zabraknie.

Stosunkowo nowym jest gatunek tańca zwany – line dance. Często ten gatunek spotykany jest w towarzystwie muzyki country. Taniec liniowy łączy w sobie formy różnych countrowych tańców: 2 step, shuffle, wester promenade dance, countrowe warianty polki, walca, swinga ora rock`n`rolla. Doskonałym przykładem takiego tańca może być niezwykle popularna Macarena.

Jeśli taniec to twoja miłość, czy po prostu lubisz tańczyć to nie czekaj, tylko pakuj torbę i rusz do Sokole Kuźnicy w Borach Tucholskich. Z pewnością zakochasz się w przepięknej i urokliwej okolicy pełnej lasów i jezior. Gdzie oprócz tańca jest jeszcze wiele możliwości wypoczynku. Stanica Wodna ALBATROS to idealne miejsce na spędzenie swoich wakacji. Gdzie możesz ciekawie i aktywnie odpocząć i zregenerować siły. Taniec w Borach to wspaniałe połączenie, które sprawi że zechcesz jeszcze nie raz tutaj powrócić.