Wakacje blisko natury – zarezerwuj pobyt w Sokole Kuźnicy!

Wakacje rozpoczęły się już na dobre, a więc to dobry czas by myśleć poważniej o wakacyjnym urlopie. Oczywiście urlop powinno się planować już znacznie wcześniej, lecz teraz nie jest jeszcze na to za późno. W wielu miejscach z pewnością znajdą się jeszcze wolne terminy. A nawet jeśli to się nie uda, można też ruszyć  na spontaniczne wakacje z namiotem lub przyczepą campingową. Nawet w samej Polsce jest wiele pięknych i ciekawych miejsc w które można się wybrać.

Jednym z takich urokliwych zakątków są tereny Borów Tucholskich. To miejsce charakteryzuje się wieloma terenami zielonymi, do których zaliczają się lasy i łąki. Oprócz pięknej zieleni nie brakuje również wielu pięknych akwenów wodnych do których zaliczają się liczne jeziora oraz rzeki.

Tereny Borów dają mnóstwo możliwości wykonywania wielu ciekawych aktywności. Dobrze poczują się tutaj wędkarze, grzybiarze, biegacze, czy też rowerzyści.

Wystarczy tylko zarezerwować nocleg w Stanicy Wodnej PTTK Albatros w Sokole Kuźnicy lub wykupić miejsce na polu namiotowo – campingowym.

Urlop w Borach Tucholskich pozwoli solidnie wypocząć, zregenerować się i totalnie się wyciszyć. Z takich wakacji wrócisz szczęśliwy i z nowymi siłami.

Przyjedź do Sokole Kuźnicy i poczuj ten piękny klimat.