Wiosna w Borach Tucholskich

Pierwszy dzień wiosny już 20 marca, wielu z nas z utęsknieniem czeka na nadejście tej pory roku. Świecące słońce, rozkwitające kwiaty i zieleniące się drzewa to oznaki, które świadczą o nadejściu wiosny. Każda z pór roku ma swój specyficzny klimat. Jednak wiosną wszystko budzi się do życia i powoduje, że zyskujemy nową energię i motywację do działania.

Po kilku miesiącach zimna tylko czekamy, aż nadejdą ciepłe dni i będziemy mogli spędzać znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu. Słońce, wyższa temperatura powietrza powodują, że chętniej spędzamy czas na zewnątrz, spacerujemy, jeździmy na rowerze, biegamy, czy spędzamy wolny czas na pielęgnowaniu ogródka.

Bory Tucholskie wiosną również budzą się do życia. Drzewa zaczynają robić się zielone, ptaki coraz głośniej śpiewają – po prostu cała przyroda zaczyna odżywać. Wiosna to również czas, kiedy to zaczyna się sezon turystyczny, a więc również ośrodki wypoczynkowe na nowo odżywają i tętnią życiem.

Nie pozostaje nam nic innego niż poczekać, aż nadejdą ciepłe i przyjemne dni.

Zapraszamy już teraz do rezerwacji terminów na obozy wypoczynkowe lub pobyt w naszym ośrodku Stanicy Wodnej PTTK „Albatros” w Sokole Kuźnicy.