Wybierz się na obóz na łono natury – przepiękne okolice czekają na Ciebie w Borach Tucholskich

Nie ma nic lepszego jak letni relaks na łonie natury. Ucieczka od miejskiego zgiełku, hałasu i spalin. Ci którzy wyprowadzili się ze wsi do miasta w pogoni za pracą z pewnością doceniają uroki obcowania  z naturą. Cenią sobie oni każdy przyjazd w rodzinne strony oraz relaks na działce. Pewnie również chcesz spędzić ciekawy urlop w otoczeniu natury? Wybierz się na wakacyjny obóz w Bory Tucholskie.

Stanica Wodna PTTK Albatros w Sokole Kuźnicy to uroczy zakątek w otoczeniu pięknych lasów i jezior. To wręcz idealne tereny na obozy. Miejsce to oferuje wiele rodzajów obozów młodzieżowych i nie tylko. Każdy więc z pewnością coś dla siebie znajdzie. W ofercie są między innymi: obóz militarno – survivalowy, obóz line dance z elementami zumby, obóz rękodzielniczy, obóz fotograficzny i wiele innych.

Takie obcowanie z naturą poprzez różnego rodzaju aktywności wykonywane na świeżym powietrzu pomagają nie tylko rozwijać naszą sprawność ruchową, ale i również wyobraźnię. Na takich wakacjach można dowiedzieć się wielu ciekawych i nowych rzeczy, które mogą przydać się w późniejszym czasie.

Obozy w Borach Tucholskich pozwalają na aktywny wypoczynek zarówno dla ciała, jak i umysłu. Nie czekaj więc, tylko wybierz obóz dla siebie i przyjedź w przepiękne Bory. Czeka na Ciebie moc atrakcji!