Zaplanuj wakacyjny urlop w ciekawych okolicznościach przyrody

Piękna pogoda rozpieszcza nas już jakiś czas, a więc w głowach wielu pojawiła się myśl o wakacyjnym urlopie. Właśnie teraz jest czas, by zaplanować swój wyjazd. Możliwości wypoczynkowe w Polsce są spore. Można te kilka wolnych dni spędzić aktywnie lub też całkowicie oddać się wypoczynkowi i trochę poleniuchować. Jeśli na co dzień mieszkasz w mieście i marzy Ci się odrobina ciszy to wyjazd w Bory Tucholskie może być ciekawą alternatywą.

W tym rejonie Polski jest dość prężnie rozwinięta wszelka agroturystyka oraz jest tutaj sporo ośrodków wypoczynkowych. Piękne lasy, jeziora, świeże powietrze – to może przyciągać w te strony. To idealne miejsce dla rowerzystów, czy też biegaczy. Mamy tutaj wiele tras rowerowych oraz spore tereny umożliwiające uprawianie biegania wraz z ciekawymi krajobrazami.

Stanica Wodna PTTK Albatros w Sokole Kuźnicy to urokliwy zakątek mieszczący się nad brzegiem rozlewiska Zalewu Koronowskiego. A więc to również idealne miejsce dla żeglarzy, kajakarzy, wędkarzy.

Jeśli więc marzysz o spokojnym miejscu, z dala od gwaru, chcesz nareszcie odpocząć i zregenerować się – to rezerwuj nocleg w ośrodku wypoczynkowym w Sokole Kuźnicy. Masz tutaj do wyboru nocleg na polu campingowo-namiotowym, w harcówce, w zabytkowym domu drewnianym lub też w domku holenderskim. Jest również możliwość wypożyczenia jachtu, kajaka, łodzi, roweru wodnego, wędki, czy też żaglówki.

Panują tutaj idealne warunki do spędzenia kilku dni na łonie natury wraz z najbliższymi. Wakacje w Borach Tucholskich to może być całkiem nowe i ciekawe przeżycie. Oprócz samej stanicy jest tutaj wiele ciekawych atrakcji do zwiedzenia: Wioska Górnicza w Pile, Akwedukt Fojutowo, Muzeum Borów Tucholskich, RezerwatCisy Staropolskie” oraz wiele innych.

Oprócz wielu atrakcji w ciągu dnia równie ciekawie możesz spędzić tutaj wieczór. Gwiaździste niebo, rozpalone ognisko i mile spędzony czas w gronie rodzinnym.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc w Stanicy już teraz. Szczegółowa oferta znajduje się w zakładce Cennik.