Zaplanuj wypoczynek na łonie natury – długi majówkowy weekend w Borach Tucholskich

Majówkowy długi weekend zbliża się do nas nieubłaganie. Macie już plany jak go spędzicie? Prognoza pogody wskazuje na to, że aura będzie sprzyjała rozpoczęciu sezonu grillowego oraz wyjazdom plenerowym. To już ostatni moment na to by zaplanować swój wyjazd. Jeśli mamy możliwość w pracy wzięcia kilku dni wolnego, to możemy zyskać aż 9 dni wolnych które można ciekawie wykorzystać.

Można ten czas przeznaczyć na totalny relaks i wyciszenie w swoim ogródku, na działce, czy też u znajomych. Zdecydować się można również na dłuższy wyjazd – w góry, nad morze lub za granicę. Jednak w Polsce mamy równie wiele interesujących miejsc idealnych na spędzenie majówkowego weekendu. Zaplanuj swój wypoczynek już teraz, a zdobędziesz szansę na ciekawie spędzony czas.

Warto jest skorzystać z oferty ośrodków wypoczynkowych, które są rozmieszczone w wielu interesujących miejscach w Polsce. Jeden z nich mieści się w województwie kujawsko – pomorskim, a dokładniej w Borach Tucholskich. Stanica Wodna PTTK Albatros mieści się nad brzegiem Zalewu Koronowskiego, co tworzy wiele możliwości spędzania kilku dni urlopu. To doskonałe miejsce na ucieczkę od codzienności, hałasu, miejskiego zgiełku. Tutaj zregenerujesz siły, twój umysł i ciało odpocznie. Świeże, zdrowe powietrze oraz piękno Borów Tucholskich umożliwią Ci spędzenie kilu dni w zupełnym odcięciu od wielkiego miasta. Zarezerwuj swoją majówkę w ośrodku wypoczynkowym w Sokole Kuźnicy i spędź czas z najbliższymi.

Każdy tam znajdzie coś dla siebie. Są tam warunki do błogiego lenistwa, czy też aktywnego wypoczynku w otoczeniu natury – wycieczki piesze lub rowerowe, pływanie, wędkowanie, grzybobranie, spływy kajakowe, paintball, wycieczki po okolicznych atrakcjach, czy też bieganie w pięknych okolicznościach natury.

W ośrodku wypoczynkowym jest również możliwość rozpoczęcia sezonu grillowego dzięki rozpaleniu ogniska i spędzenia czasu na rozmowach przy pieczeniu kiełbaski w otoczeniu bliskich.

Piękny zakątek Zalewu Koronowskiego stwarza dobre warunki do żeglowania, pływania łodzią, kajakiem lub też motorówką.

Szczegółowa oferta obozów wypoczynkowych, czy też oferty noclegowej znajdziesz w zakładce Cennik oraz Obozy i Zielone Szkoły.