Zostaw swoją łódź czy przyczepę kempingową pod dobrą opieką – zimowanie w stanicy wodnej

Kiedy kończy się sezon należałoby pomyśleć o tym jak przechować swój sprzęt. Często bywa jednak tak, że nie mamy na naszej posesji wystarczająco miejsca, aby jeszcze przechowywać tak duże sprzęty. Ciekawą ofertą i dobrym sposobem na zaradzenie temu problemowi jest zimowanie łodzi w stanicy wodnej.

Stanica Wodna Albatros w Sokole Kuźnicy wychodzi na przeciw wszelkim trudnościom. Po uiszczeniu opłaty zgodnej z cennikiem możliwe jest zimowanie łodzi, jachtu, czy też campingu na terenie stanicy.

To dobre rozwiązanie również dla osób, które co roku wybierają się właśnie na wakacje do Sokole Kuźnicy. Dzięki postojowi sprzętów na miejscu nie musimy martwić się o coroczny transport łodzi, czy też przyczepy campingowej. Zaoszczędza to sporo czasu i można go spożytkować w inny sposób. Na przykład na zaplanowanie odwiedzanych podczas urlopu miejsc.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zimowania Twojej przyczepy, jachtu, czy łodzi skontaktuj się z nami. Postaramy sie odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Ciebie pytania.

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem usług.